perevirka-novobudovy.lviv.ua
ПН-ПТ: 9.00 - 19:00

5 ПРИЧИН ДЛЯ ЮРИДИЧНОЇ ПЕРЕВІРКИ КВАРТИРИ В НОВОБУДОВІ

 

Плануєте придбати квартиру в новобудові м.Львова?

Тоді Вам точно доведеться дізнатись більше про Забудовника і ризики, які Вас очікують при купівлі нерухомості на ринку новобудов.

Більшість людей, щоб не втратити свої кошти при інвестуванні в житлову нерухомість, звертаються по допомогу до спеціалістів.

 

Ось 5 причин чому це потрібно зробити:

 

1. Покупець квартири переконається чи законним є будівництво обраного ним ЖК

Багато покупців нерухомості довіряють простим обіцянкам компанії-забудовника, не перевіряючи інформацію з офіційних та незалежних джерел.

А дарма. Адже дуже часто така легковажність призводить до того, що люди втрачають усі свої накопичення через те, що довірили кошти будівельним аферистам.

Законність будівництва — одна з базових гарантій безпечної купівлі квартири в новобудові.

Перевірка законності будівництва відбувається кваліфікованими юристами та адвокатами з питань будівництва та нерухомості через усі можливі та актуальні державні реєстри. Така перевірка  мінімізує ризики натрапити на «чорний список забудовників». Адже усі дозволи на будівництво підлягають ретельному аналізу.

Юрист з питань новобудов точно визначить чи будується той чи інший ЖК на підставі чинних та належних дозволів та перевірить усю необхідну дозвільну документацію на будівництво.

 

 

2. Покупець отримає більше достовірної інформації про  ЖК від незалежного експерта.

 

Дуже часто красиві обіцянки у відділі продажу забудовника або ж вмовляння мотивованого маклера вводять потенційного покупця в оману. Адже «обіцяти — не значить женитись».

Після підписання договору і менеджер відділу продажу, і ріелтор, який переконував Вас що це «чудовий варіант» несподівано перестануть бути ввічливими і приємними людьми. Особливо, коли щось піде не так як вони Вам колись обіцяли.

Тому дуже важливо при покупці квартири в новобудові звернутись до фахівця, який не зацікавлений Вам щось «впарити» чи нав’язати .

Незалежний юрист з перевірки нерухомості — саме така людина. Він  об’єктивно дивиться на ситуацію і розкаже Вам реальний стан справ, а не солодку казочку про те, як Вам пощастило з цим забудовником і з цією квартирою.

 

 

3. Покупець квартири зможе мінімізувати ризики втратити кошти за квартиру

 

Усвідомлення усіх чи більшості юридичних ризиків купівлі квартири в новобудові дозволяє інвестору тверезо оцінити ситуацію і прийняти виважене рішення.  Адже сума купівлі квартири — надзвичайно велика.

А отже і великий ризик втратити великі кошти, які Ви заробляли не один рік. Коли Ви проаналізуєте усі ризики і розглянете декілька варіантів, то неодмінно виберете найбільш оптимальний варіант , а також вбережете себе і свої заощадження від невдалої покупки. Саме так поступають досвідченні інвестори.

 

 

4. Покупець зрозуміє усі підводні камені договору із Забудовником

 

Перевірка договору із забудовником дуже часто виявляє ціілий ряд невигідних умов для потенційного покупця квартири в новобудові. Це і не дивно.

Адже забудовники по максимуму захищають насамперед свої інтереси, натомість в покупця майже немає гарантій безпечної купівлі квартири. Такі умови договору купівлі нерухомості дуже часто є приховані за складними і довгими юридичними термінами.

Проаналізувати усі ризики, які випливають з тексту договору зможе лише досвідчений юрист по питаннях будівництва та нерухомості.

Адже такі юристи прочитали тисячі подібних договорів, і точно знають усі їхні «пастки» та нюанси.

Саме договір є найважливішим документом, по якому покупець квартири може хоч щось вимагати від забудовника. Тому йому слід приділити особливу увагу.

 

 

5. Покупець квартири зможе більш безпечно інвестувати свої кошти у нерухомість

 

Сьогодні ледь не кожна п’ята новобудова є ризиковою та може призвести до значних втрат для покупця (як то затримка будівництва чи взагалі втрата права власності на квартиру в новобудові).

Тому ринок новобудов — один з найбільш ризикованих та непередбачуваних. Саме тому грамотні інвестори завжди пильно перевіряють усі аспекти об’єкта нерухомості і ретельно перевіряють документацію на квартиру та забудовника.

Лише ретельна перевірка квартири в новобудові зможе забезпечити відносний спокій від вкладення коштів у нерухомість. В іншому ж випадку — ВИ впродовж усього періоду будівництва будете переживати за свої вкладення і нервувати від невизначеності.

Тому хороший юрист з питань нерухомості та грамотна і повна юридична перевірка квартири в новобудові збереже Ваш сон і спокій.

 

 

Якщо Вам справді важливо не втратити кошти при купівлі житла і не стати жертвою шахраїв, тоді звертайтеся за консультацією до юристів з перевірки новобудов.

 

Раді будемо проконсультувати за тел.+38 097 653 653 5 або при зустрічі в офісі, який розташований у м.Львів.

 

 

 

 

Наш Instagram
Приєднуйтесь до нас в мережі Instagram
Підписатися
Instagram